logo
logologo
logo
logo
Linia 1Linia 2Linia 3
Zmiany w komunikacji
Zmiany w komunikacji
Belka
Linia 1
Narodowy Spis Powszechny już za miesiąc
Tytuł zdj.
Nowe autobusy 2020
Narodowy Spis Powszechny już za miesiąc
Linia Z
Łomiankowskie przegubowce wyjeżdżają na trasy 02.08.2023r.
Belka

 

 

II edycja Mistrzostw Kierowców Warszawskiego Transportu Publicznego

 

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że Pan Dariusz Szlaz, kierowca autobusu pracownik Spółki ”Komunikacja Miejska Łomianki” zdobył pierwsze miejsce w II edycji Mistrzostw Kierowców Warszawskiego Transportu Publicznego, które odbyły się w dniu 12 maja 2023r na autodromie Jastrząb koło Radomia. Organizatorem mistrzostw był Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, a zawody odbyły się pod patronatem Pana Rafała Trzaskowskiego, Prezydenta M. St. Warszawy. W zawodach wzięło udział 33 doświadczonych kierowców (pań i panów) ze wszystkich sześciu firm obsługujących miejskie  przewozy autobusowe w ramach WTP, a rywalizacja odbywała się w kilku skomplikowanych konkurencjach. Nad przebiegiem rywalizacji w każdej konkurencji czuwali sędziowie, odpowiedzialni za punktację. Jest to tym bardziej znaczący sukces  naszego kierowcy, że w roku ubiegłym KMŁ nie brała udziału w zawodach, a do tegorocznej edycji nasza reprezentacja wystartowała „z marszu”, bez specjalnych przygotowań, co świadczy o dużym profesjonalizmie stanowiącym zwykłą codzienność pracy zawodowej naszych kierowców, w którym najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów.

Gratulujemy Panu Darkowi sukcesu, jesteśmy z niego dumni i już szykujemy się do kolejnego zwycięstwa w przyszłym roku.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

KOMUNIKACJA MIEJSKA ŁOMIANKI Sp z o.o. ©

 

Kiełpin, ul. Rolnicza 248, 05-092 Łomianki

tel. 22 751 33 79

POLITYKA COOKIES I PRAWA AUTORSKIE

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©