logo
logologo
logo
logo
Linia 1Linia 2Linia 3
Zmiany w komunikacji
Zmiany w komunikacji
Odzszedł Wojciech StachowiczRODOKlauzule informacyjne
Linia 1
Narodowy Spis Powszechny już za miesiąc
Nowe autobusy 2020
Belka pod menu
Narodowy Spis Powszechny już za miesiąc

 

 

 

 

Uruchomienie nowej linii autobusowej nr 850

 

 

1 marca 2021 r. planowane jest uruchomienie nowej linii autobusowej nr 850 łączącej stację Metra Słodowiec przez Łomianki i Czosnów z Cybulicami Dużymi.

 

Autobusy nowej linii kursują ul. Marymoncką,  będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach, zapewnią mieszkańcom gminy Łomianki połączenie nie tylko ze Szpitalem Bielańskim czy linią metra (stacja Słodowiec), ale także umożliwią bezpośredni dojazd do różnych instytucji mieszczących się w obrębie ul. Marymonckiej, m.in. do szkół.

 

W kierunku Warszawy autobusy kursować będą bezpośrednio ul. Marymoncką, natomiast w kierunku powrotnym skręcą z Marymonckiej w ul. Przy Agorze i dalej w Kasprowicza, aby zabrać również pasażerów z przystanku Metro Młociny. Dalej trasa będzie przebiegać Al. Gen. Wittek, Pułkową, Kolejową, Warszawską, Armii Poznań, Rolniczą, Podróżną, Drogą Krajową nr 7, z podjazdem do przystanku przy Urzędzie Gminy w Czosnowie i dalej przez Dobrzyń, Augustówek, Jesionkę, Małocice, Wrzosówkę, Sowią Wolę, Sowią Wolę Folwarczną do Cybulic Dużych.

 

Autobusy linii 850 będą kursować w dni powszednie przez cały dzień. Wycofana natomiast zostanie linia nr 10.

 

 

 

 

 


       

KOMUNIKACJA MIEJSKA ŁOMIANKI Sp z o.o. ©

 

Kiełpin, ul. Rolnicza 248, 05-092 Łomianki

tel. 22 751 33 79 / fax. wewnętrzny - 25

tel. 22 751 21 75

POLITYKA COOKIES I PRAWA AUTORSKIE

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©